Na tomto e-shopu nečekejte žádné fráze o uhlíkové neutralitě. Zajímají mě jen dvě věci: stoprocentní zdraví živých mravenců při přepravě a bezpečné doručení formikárií. Tomu podřizuji vše. Co se týče ekologie, sázím pouze na racionální a praktický přístup. To znamená, že maximálně recykluji. Většina výplňových materiálů a krabic, ve kterých vám zboží přijde, už byla dříve využita. Nepotrpím si na drahé brandované obaly, které hned vyhodíte – důležité je, že obsah vaší zásilky je v absolutním bezpečí a my společně neplýtváme. Pokud se vám objednávka rozdělí do více samostatných nákupů, bude automaticky sloučena a spojena do jednoho balíku.